ILON VADEMECUM İLAÇ BİLGİ KAYNAĞI ENTEGRASYONU

ILON EYS Vademecum Entegrasyonu İle 1986 Yılından Bu Yana İlaç Bilgi Kaynağı Olarak Hizmet Veren Vademecum’un Bilgi Ve Tecrübesi İle İlon’un Eczane Yazılımlarındaki Tecrübesi Birleştirilerek Eczacının ve Eczane Teknisyenlerinin Aslı Görevi Olan Sağlık Danışmanlığı Hizmetine Yardımcı Kaynak Olunması Hedeflenmiştir.

Vademecum Entegrasyonu İlaçların Güncel SUT ve Ödeme Detaylarının Yanısıra İlaç-İlaç, İlaç-Besin, İlaç-ICD, İlaç-Hasta, İlaç-Semptom Etkileşimleri, Alerjik Reaksiyonlar ve İlaçla İlgili Tüm Detayları Barındırıyor.

SGK Medula Reçete Giriş  ve Satış Ekranlarında Kısayollar Sayesinde Entegrasyona Kolaylıkla Ulaşılabiliyor.

Eczane SGK Medula Reçete Kaydı Esnasında Hastanın Reçetedeki İlaçlarının Birbiri İle Etkileşiminin Yanı Sıra Reçetenin ICD Kodu İle Reçetedeki İlaçların Etkileşip Etkileşmediği Kontrolü Yapılabiliyor.

Yine Aynı Şekilde Hastanın Varsa Kronik Hastalıkları İle Reçetedeki İlaçların Birbirleri İle Etkileşim Kontrolü Yapılabiliyor. Hastanın Medula Sistemine Kayıtlı Olan Aynı Eczaneden Alınmasa Bile Kullanmakta Olduğu Farklı İlaçlarla Reçetedeki İlaçların Birbirleri İle Olan Etkileşimlerini Kontrolü Yapılabiliyor.

İlon Vademecum Entegrasyonunu İlon EYS Kullanıcıları Tüm Bilgisayarlarından 2017 Yılının Sonuna Kadar Ücretsiz Olarak Kullanabilecekler .

VADEMECUM GİRİŞ

 

ÜRÜNÜN SGK EŞDEĞERLERİ(EK-4A)

 

 

SUT ÖZET BİLGİ

 

 

SUT DETAY BİLGİ

 

 

ENDİKASYON

 

 

DOZ BİLGİLERİ

 

 

DİĞER FORMLARI

 

 

DİKKAT

 

 

ALERJİK REAKSİYONLAR

 

 

İLAÇ HASTA ETKİLEŞİMİ

 

 

İLAÇ HASTALIK (ICD) ETKİLEŞİMİ

 

 

İLAÇ BESİN ETKİLEŞİMİ

 

 

MEDULA REÇETE GİRİŞİ

 

SADECE REÇETEDEKİ İLAÇLARI ILE REÇETENİN IC10 ETKİLEŞİMİ

 

 

MEDULA REÇETEDEKİ İLAÇLAR – REÇETENİN ICD 10 TANI VE HASTANIN ELİNDEKİ İLAÇLARIN ETKİLEŞİMİ

 

 

 

 

MEDULA REÇETEDEKİ İLAÇLAR – REÇETENİN ICD10 KODLARI- HASTANIN ELİNDEKİ İLAÇLAR VE HASTANIN RAPORLU OLAN HASTALIKLARININ ETKİLEŞİMİ

 

 

 

 

 

 

 

 

Vademecum İlaç Bilgi Kaynağı Verileri ve Vademecum Online Logosu Vademecum A.Ş.’ye, Diğer Tüm Görsel, Sunum ve Tasarımın Fikri Mülkiyet Hakları İletişim Online Ltd. Şti. ‘ye Aittir.

© 2017 İletişim Online Ltd. Şti. & © 2017 Vademecum A.Ş.