İletişim Online Bilgisayar Elektrik Elektronik Yazılım Ltd. Şti.

18 Yılı aşkın tecrübe

BİZ KİMİZ?

İletisim Online, bilgisayar alanında proje tasarımı yapmak, uygulamak ve müşterilerinin iş akışlarını kolaylaştıracak özel yazılım çözümleri sunmak , varolan sistemlerine destek vermek amacıyla 2002 yılında kurulmuş bir firmadır.

Müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş olan İletişim Online kendi bünyesinde geliştirilmiş yazılım çözümlerini sunmaktadır. İletişim Online çalıştığı tüm alanlarda teknolojiyi yakından takip edip müşterilerine her zaman en iyi hizmet ve en yeni teknolojileri, en iyi kalite ve fiyatla sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Ne Yaparız?

İletişim Online 'in faaliyet alanları iki ana başlık altında toplanabilir: Sistem entegrasyonu ve yazılım çözümleri.

İletişim Online olarak, uyguladığımız çözümlerde projelendirme safhasından başlayıp, kuruluş sonrası testlerine kadar tüm aşamalarda müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktayız. Sipariş aşamasından projenin teslimine kadar olan süreçte müşterilerimizi sürekli olarak proje aşamaları konusunda bilgilendirmekte, Oluşabilecek problemleri önceden tespit ederek, daha problem oluşmadan çözüm alternatiflerini sunmaktayız.

Ticari Otomasyon Programımız İle Paket Programlara Yeni Bir Soluk Getiriyor, Hız, Kalite Ve Güven Odaklı Çözüm Üretiyoruz.

Eczane Programımız ile sektörel tecrübemizi sizin isteklerinizle birleştirip programımıza aktarıyor ve kesintisiz ve huzurlu bir otomasyon sunuyoruz.

Kurduğumuz sistemlerin doğru ve verimli kullanılabilmesi için gerekli eğitimi veriyor, kuruluş sonrası hizmet ve bakım sözleşmeleri ile de tam destek sağlıyoruz.

4500

ÜZERİNDE MUTLU MÜŞTERİ

20

YILLIK PROFESYONELLİK

74

İLDE SATIŞ BAYİMİZ

16

ADET ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ