Ticari Mini Paket

 

Ticari Mini Paket Versiyonu Küçük Ölçekli İşletmelerin Cari Ve Stok Takiplerini Kolaylıkla Yapabilmeleri İçin Dizayn Edilmiş Paket Programdır. Program Genel Hatları İle İçerisinde Stok , Cari, Fatura, Kredi Kartı ile Ödeme, Pos Cihazından Tahsilat, Nakit İşlemler, Perakende Satış, Barkod Basımı, Fiyat Etiketi Basımı, Çoklu Barkod ve Hatırlatma Takibi Modüllerini İçermektedir.

 

Mini Paket Versiyonu SQL Üzerine Kurulu Olan Firebird Veri Tabanı İle Çalışmaktadır. Program 1 Kullanıcıyı Desteklemektedir. Kullanıcı Arttırımı İsteklerinde Ücreti Karşılığında 3 Kullanıcıya Kadar Eko Paket, 3 Kullanıcıdan Sonra Professional Versiyonuna Geçiş Yapılabilir. Versiyon Geçişlerinde Veriler Aktarılmaktadır.

 

Mini Paket, İrsaliye Giriş-Çıkış İşlemleri, Siparişİmalat, Çek-Senet İşlemleri, Senet Basımı, Taksitli Satış, Kullanıcı Yetkilendirme, Hızlı Fiyat Değiştirme İşlemleri, Dövizli Satış ve Çoklu Depo Takibi Yapmak İstemeyen Kullanıcılarımız İçin Professional ve Eko Paket Versiyonlarının İndirgenmiş Halidir. Professional ve Eko Paket Versiyonu İle Arasındaki Tüm Farklılıklara Sol Menüden Ulaşabilirsiniz.

 

Ticari Mini Paket Versiyonunu Diğer Ticari Paket Programlardan Ayıran En Büyük Özelliği Mouse İle Yapılan Tüm İşlemlerin Klavyeden Yapılabilmesidir. Binlerce Eczane ve Ticari Paket Programı Kullanıcısına Sahip İletişim Online Ltd. Şti. nin Üretmiş Olduğu Tüm Programlarda Kullanıcı Yakınlığı En Ön Planda Yer Almaktadır.

 

Programın İçerdiği Modüller Hakkında Detaylı Bilgiye Mini Paket Özellikleri Butonundan Ulaşabilirsiniz. ( Sol Menüde Yer Almaktadır.)

 

 

İlon Ticari Mini Paket 5.8.1 Versiyonu Cd Setup Demo Versiyonunu Yüklemek İçin Lütfen Tıklayınız (29/03/2013)


 

İlon Ticari Mini Paket 5.7.1 Versiyonundan 5.8.0 Versiyonuna Geçiş Dosyaları 

İlon Ticari Mini Paket 5.6.0 Versiyonundan 5.7.0 Versiyonuna Geçiş Dosyaları 

İlon Ticari Mini Paket 5.5.0 Versiyonundan 5.6.0 Versiyonuna Geçiş Dosyaları 

İlon Ticari Mini Paket 5.4.0 Versiyonundan 5.5.0 Versiyonuna Geçiş Dosyaları 

İlon Ticari Mini Paket 5.3.0 Versiyonundan 5.4.0 Versiyonuna Geçiş Dosyaları 

İlon Ticari Mini Paket 5.2.0 Versiyonundan 5.3.0 Versiyonuna Geçiş Dosyaları 

İlon Ticari Mini Paket 5.1.0 Versiyonundan 5.2.0 Versiyonuna Geçiş Dosyaları 

Versiyon Upgrade Dosyaları İnternet Bağlantısı Mevcut Olmayan Kullanıcılarımıza Bayiilerimizin Destek Vermesi Amacı İle Konulmuştur. Diğer Kullanıcılarımız Programımız İçerisinden Otomatik Versiyon Yüklemelerini Yapabilirler.