ILON TICARI ULTIMATE PCPOS MODULU

İlon PCPOS Otomasyonu İlon Ticari Ultimate Versiyonu İle Entegre Çalışmaktadır. Sistem Dokunmatik Ekranda Hızlı Satış İşlemleri İçin Kullanılabileceği Gibi Diğer Bilgisayarlardan Gönderilen Siparişlerin Seçilip Tahsilatlarının Yapılması İçin Kullanılabilir. (Bu Sistemde Yazarkasa-POS Zorunluluğu Yoktur. )

Perakende ve Reçeteli Satışlar Ekranlarında Bulunan Gönder Butonuna Basıldığında Sipariş Otomatik PCPOS’a Aktarılır. İsteğe Bağlı Olarak Müşterinize Bilgi Fişi Verilerek Kasada Ödeyeme İçin Yönlendirebilirsiniz.

 

PCPOS Üzerinden Tahsilat İşlemleri Oldukça Hızlıdır. İsterseniz Siparişleri Okutabilir İstersenizde Direk Ürünleri Okutarak Satış Yapabilirsiniz. Satış Bekletme Tuşuna Basarak Diğer Bir Satışa Geçiş Yapabilirsiniz.

 

İade ve Faturalı Satış İşlemlerinizi Gerçekleştirebilirsiniz. Eğer Fatura veya Perakende Fişi Bastırıp Uygun Termal Yazıcı Kullanırsanız. Ayrıca Yazarkasadan Mali Onaylı Fiş Kesmenize Gerek Kalmadan Satış İşlemlerinizi Gerçekleştirebilirsiniz. Eğer Beko Yazarkasa Posunuz Varsa Ona Satışınızı Sipariş Olarak Gönderebilirsiniz.

               

Detaylı Bilgi İçin Lütfen Bizimle İrtibat Kurunuz.

© 2002-2014 İletişim Online Ltd. Şti.